Uděláme maximum, abychom před domácím publikem slavili titul, slibuje trenér Dávid

Už v sobotu 20. května vyrážejí Černí andělé k prvnímu finálovému střetnutí s pražskou Slavií. Delší zápasovou přestávku mostecký tým vyplnil standardní přípravou, jak je zvyklý. „Přestávka před finále byla opět dlouhá, ale my se vrátili k našemu ověřenému a zažitému systému na který jsme zvyklí, když máme delší zápasovou pauzu. Opět jsme tedy využili mostecký tým dorostenců, se kterými jsme sehráli modelový zápas, jinak jsme se ale neuchylovali k žádným experimentům,“ připomněl trenér Černých andělů Peter Dávid.

Že se finálovým soupeřem Baníku stane opět po roce Slavia bylo zprvu trochu překvapení, přesto to posle trenéra má i své výhody. “Souboj se Slavií pro nás má jednu velkou výhodu. Na utkání do Prahy může přijet spousta našich domácích fanoušků,“ dodal s úsměvem mostecký kouč.
Samozřejmě se na našeho finálového soupeře chystáme, intenzivnější příprava začala začátkem týdne. Slavia je náš tradiční rival a velmi dobře víme, že každý zápas je specifický. Od loňského finále se oba týmy zase posunuly a domnívám se, že nakonec rozhodne aktuální forma. Letos jsme si ale vyměnili úlohy a finálovou sérii začínáme na jejich palubovce. Pro nás je výhoda, že budeme končit doma. Jak se budou utkání vyvíjet odhadnout nedokážu, jediné co vím jistě je, že budeme maximálně připraveni a uděláme všechno proto, abychom mohli slavit mistrovský titul před domácím publikem,“ uzavřel Peter Dávid.

olomouc13