Úspěšné vkročení do Liga mladších dorostenek

Mladší dorostenky vkročily do sezóny 2018/2019 úspěšně výhrou 25:16 po zcela vyrovnaném poločasu 10:10. Jak utkání probíhalo? 1. poločas byl zcela vyrovnaný, pomohly tomu i naše chyby, který bylo celkem 6, což ale ve výsledku není úplně vysoké číslo. Bohužel se k tomu přidala i nepřesná střelba a umožnili jsme tak hostům držet se v dostřelu.

Viditelně byl pro Otrokovice první poločas velmi vyčerpávající, což se ukázala hned na začátku 2. poločasu. Tam jsme získali rozhodující vedení i přesto, že se nám podařilo pravidelně rotovat sestavou. I když se hráčky Otrokovic herně zvedli a snížili rozdíl z 19:13 na 19:16, víc se jim již nepovedlo. Pomohla nám jak změna v sestavě, tak i brance. Od tohoto střídání jsme již utkání nepustili z rukou a jasně jsme si kráčeli pro premiérové 2 body této sezóny.

Sestava a branky: Ebrlová, Srpová, Zemanová 5, Königová, Pokorná 5, Krbcová 5, Maxová 1, Scheithauerová 3, Rudincová, Süttoövá 1, Kroftová 2, Borlová 1, Turčanová a Tesařová 2.

2. utkání sezóny odehrajeme v hale v Heroldových sadech v neděli 23.9. v 17:00. Následující domácí utkání nás čeká v neděli 7.10. ve 14:00 s Porubou.