Velmi sympatický výkon na výhru v Györu nakonec nestačil

Velmi sympatický výkon předvedli Černí andělé v maďarském Györu, ačkoli jednomu z nejlepších týmů současnosti nakonec podlehli 35:29 (22:18). Po celé utkání drželi se silnějším soupeřem krok a s letošním ročníkem Ligy mistrů se rozloučili více než důstojně.

S naší hrou v dnešním utkání jsme velmi spokojeni, předvedli jsme jeden z nejlepších výkonů v sezoně, obzvlášť v první půli jsme se soupeřem drželi krok a poločasové skóre 22:18 nám umožnilo pokračovat ve své hře i ve druhé půli. Spokojeni jsme i s tím, že jsme udělali méně technických chyb a padlo dost branek,“ uvedl na tiskové konferenci po zápase trenér mosteckých házenkářek Ondřej Václavek.

Most se dnes prezentoval velmi dobrou, chytrou hrou a za jeho výkon je mu třeba pogratulovat a popřát i hodně štěstí v dalších zápasech ve zbytku sezony. Z naší strany jsme v útoku předváděli naší standardní hru, v obraně to bylo o něco horší, tentokrát jsme předvedli o něco slabší výkon než v ostatních zápasech sezony. Důvodů může být víc, celkově jsme ale s hrou celého týmu spokojen a jsem rád, že jsme zvítězili,“ doplnil trenér Györu Gabor Danyi.