Víkendové zápasy pro nás nedopadly moc dobře

Kromě „A“ týmu hrály o víkendu i ostatní týmy. Ale těm se bohužel tolik nedařilo.

1. liga: Sokol II Kobylisy – DHK Baník Most „B“ 29:20 (17:9)

Na zápas s třetím týmem tabulky odjížděl náš tým se čtyřmi posilami z „A“ týmu. Michaela Borovská si na své konto připsala deset branek, ale ani tento velký gólový příspěvek nám nepřinesl dva body. Důvod naší porážky lze pravděpodobně hledat v prvním poločase, kde jsme se nedokázali dostatečně vyrovnat soupeři.

Sestava a branky Mostu: Rosenbaumová – Borovská 10, Vostárková 4, Zachová 4/1, Dvořáková 1, Šplechtová 1, Bělinová, Jelínková, Kovačková, Maršíková, Fritschová

1. liga starších dorostenek: HC Veselí nad Moravou – DHK Baník Most 33:19 (14:9)

V zápase s Veselím se projevila podobná věc, jako v zápase s Plzní. Hráli jsme vyrovnanou partii zhruba poločas, ale poté jsme fyzicky přestali soupeři stačit. Je nutné ale brát v potaz, že řada hráček věkově patří ještě do mladších dorostenek, zatímco ve Veselí hrají již hráčky na pomezí „A“ týmu, jedna z nich dokonce patří do širšího kádru týmu z Veselí. Příští utkání budou hrát naše hráčky už tento čtvrtek, střetnou se totiž se Slávií od 17,30 v naší hale.

Sestava a branky Mostu: Šlejtrová, Koutenská – Gajarská 6/6, Vílová 4, Hynešová 3, Parthová 2/1, Jungová 2, Mankerová 1, Štichová 1, Pourová, Nováková, Macháčková

2. liga ml. dorostenek Čechy: DHK Slavoj Žírovnice – DHK Baník Most 26:20 (12:8)

K našemu druhému zápasu jsme zajížděli na Vysočinu. Soupeřky měly výškovou převahu, kterou dokázaly brankově využít. Žírovnice v prvním zápase remizovala s Jindřichovým Hradcem. Díky této výhře se posunula na druhé místo, za již zmiňovaný jihočeský celek.

Sestava a branky Mostu: Hošková, Házlová, Benešová – Kluzáčková 6/1, Šípová 5/1, Ulbertová 4, Stříšková 2, Juppová 1, Kohutová 1, Šumová 1, Srpová, Scheithauerová, Boudová, Butalová