Víkendový zápas čeká jen mladší dorostenky

Poté, co Černí andělé úspěšně zvládli před Velikonocemi velmi očekávaný souboj proti Michalovcům, čeká je o víkendu opět ligová pauza.

V MOL lize je bohužel třináct týmů a tentokrát úděl toho třináctého, který musí čekat, vyšel na nás. Přišlo to samozřejmě v ne příliš vhodném období, protože máme zase dlouhý odstup mezi zápasy, dohromady dva týdny a dva dny. Na to, že musíme tato delší časová období nějak překlenout, jsme si v klubu už zvykli, takže tentokrát asi naposledy měly hráčky šanci lehce dobít baterky, před závěrem sezony,“ vysvětlil trenér mosteckých házenkářek Peter Dávid.

I do pracovního týdne, kratšího o volné velikonoční pondělí, ale Černí andělé stihli vtěsnat pět tréninků. „Je to sice obtížné na každý trénink dostat kompletní kádr, ale alespoň čtyři tréninky absolvuje každá z hráček, což je pro nás velmi důležité. Pro nás je v tuto chvíli podstatné co nejkvalitněji odtrénovat tento týden, vzdálenější budoucnost v tuto chvíli příliš neřešíme. Máme možnost se i díky této pauze více soustředit na některé činnosti, na které bychom jinak neměli dostatek času,“ doplnil trenér.

Ženský A tým Černých andělů se opět na domácí palubovce představí v sobotu 14. dubna, kdy přivítá Olomouc. Příznivci házené ale nemusí mít strach, že by o svou dávku oblíbeného sportu v tomto týdnu přišli. Víkendové utkání starších dorostenek proti Žirovnici bylo sice zrušeno, mladší dorostenky DHK Baník Most ale nastoupí v neděli 8. 4. v mostecké sportovní hale proti Zlínu. Utkání začíná ve 14:30 hodin, tak přijďte fandit!