Vítězné mladší dorostenky pokračují

Pozorný čtenář si možná všimne, že se letošní články o utkáních mladších dorostenek dost opakují, ale ono není moc co jiného psát. Mění se sestava, mění se střelci, ale komentáře jsou velmi podobné, ne-li stejné.

I v Praze na Hájích probíhalo utkání velmi podobně jako všechna předchozí podzimní. V úvodu bylo utkání vyrovnané až do 5. minuty, pak jsme odskočili na rozdíl 3 branek a stejně se vyvíjel i zbytek utkání. Podařilo se nám hrát rychle a trpělivě, z čehož těžily hlavně pivotky, které kromě branek získávaly i sedmimetrové hody, kterých bylo celkem 7, všechny proměnila na stejné místo M. Zemanová. Poprvé v sezóně se nám podařilo, že každá hráčka vstřelila v utkání branku. V poločasu jsme vedli jasně 17:9 a ve zbytku utkání jsme pokračovali ve vysoké úspěšnosti střelby, ta se zastavila na čísle 75%, což je silně nadprůměrná hodnota nezvyklá i pro nás. I když se nám podařilo vstřelit 33 branek, mohlo jich být k vidění ještě více, kdybychom některé míče zbytečně nezahodili do autu. S konečným výsledkem 33:17 a předvedenou hrou panuje velká spokojenost, což ocenili diváci dlouhým potleskem.

“Ačkoli pro nás tento týden byl z důvodu nemocí velmi obtížný, utkání jsme zvládli téměř bez chyb, jediný výpadek přišel mezi 45.-55. minutou, kdy naše koncentrace trochu polevila a soupeř mírně dotáhl, o změně výsledku ale nemohla být řeč”, uvedl spokojený trenér Václavek.

Sestava a branky: Srpová, Sokolová, Zemanová 11, Krbcová 7, Maxová 1, Scheithauerová 5, Ležalová 2, Pavlíková 1, Rudincová 3, Borlová 1 a Čásová 2.

V neděli 21.10. vás vážení diváci zveme na domácí utkání s Olomouc, které má výhoz ve 14:00 v Mostecké sportovní hale.