Vstupenky na kvalifikační turnaj Ligy mistrů mizí po stovkách

Předprodej vstupenek na víkendový kvalifikační turnaj Ligy mistrů začal v pondělí a první stovky vstupenek na oba hrací dny už mají své majitele. Připomínáme, že vstupenky jsou vázány na konkrétní místa, proto pokud chcete mít sedadlo na co nejlepším místě v hale, je lepší pořídit si vstupenku v předprodeji.

Diváci budou mít během turnaje netradiční výhled na palubovku, střídačky totiž budou umístěny na opačné straně hrací plochy, než je zvykem během standardních ligových střetnutí.

Návštěvníci sportovní haly si budou moci z kvalifikačního turnaje odnést i něco navíc, než jen skvělý sportovní zážitek. Po zápasech Černých andělů budou z útržků vstupenek vylosováni tři výherci, dva z nich obdrží permanentku na letošní ligovou sezonu Černých andělů, jeden výherce si domů odnese podepsaný dres některé z mosteckých hráček.

Zápas Černých andělů s týmem Rocasa Gran Canaria začíná v sobotu 7. září od 16:15 hodin, už od 15:00 si ale v předsálí sportovní haly budete moci nechat pomalovat obličej klubovými barvami. Tak přijďte fandit Černým andělům!

 

dhk_plakat3 (002)