ZÁVĚR MISTROVSKÉ SOUTĚŽE MLADŠÍCH ŽAČEK NA LOVOSICKÉ PALUBOVCE

23.5.2015 od 09,00 hod. .  

SPOLEČNÁ REGIONÁLNÍ LIGA MLADŠÍHO ŽACTVA

Další kolo regionální soutěže odehrály naše mladší žákyně v Sobotu dne 23. 5. 2015 na palubovce sportovní haly Chemik v Lovosicích. Proto, že máme pět hráček zraněných, neodcestovali jsme v ideálním počtu. Ani v tomto závěrečném turnaji mistrovské soutěže, jsme neustoupili od filozofie, kterou se snažíme o herní růst všech hráček a to, že je důležité dávat přednost učení a tréninku před výhrou v soutěži, i když jsme tentokráte byly pouze s jedenácti hráčkami a jednou brankařkou, která věkově patří ještě o kategorii níž, snažili jsme se o rovnoměrné vytížení všech hráček.

 

     „ V této soutěži pro nás byly přínosem nejen klání s Ústeckým a Chebským týmem dívek, mezi kterými je množství velice šikovných a nadějných házenkářek, ale i konfrontace s chlapeckou házenou s týmem Lovosic a Ústeckými Tygry. I když ze začátku soutěže to tak nevypadalo, v závěru už jsme byly vyrovnaným soupeřem i pro Ústecké holky, které mají velice vyrovnaný tým i ročníkově a v celé soutěži jasně dominovaly. Myslím, že můžu konstatovat herní posun ve hře našich žákyň a i když ještě děláme hodně chyb, především pro to, že se snažíme o rychlou hru, jsme na dobré cestě, naše výkony nadále zlepšovat. Z Lovosického turnaje jsme odjížděli s pozitivní náladou, kdy jsme turnaj zakončili dvěma vítězstvími nad týmy chlapců, a při slavnostním vyhlášení nám předseda exekutivy Ústeckého kraje pan Martin Vágner na krk zavěsil bronzové medaile, za celkové třetí místo. No a v závěru sezóny, nás čeká krásný třídenní turnaj v Lázních Kynžvart ve dnech 5 až 7. 6. 2015 a jednodenní dne 13. 6. 2015 na SVŠ Plzeň.  

 

Turnaje se zúčastnily tyto hráčky: (za jménem počet vstřelených branek v průběhu turnaje)

Tereza JURINOVÁ – brankařka, Aneta KŘEPELOVÁ – 2, Adéla ČÁSOVÁ – 7, Adéla KRBCOVÁ – 7, Kristýna TURČANOVÁ – 1, Eliška SCHMIEDOVÁ, Barbora POPELKOVÁ – 2, Adéla SCHEITHAUEROVÁ – 8, Kateřina FILOVÁ – 4, Eliška JINDŘICHOVÁ – 1, Valérie BRÁTOVÁ, Antonie LEŽALOVÁ – 9.

 Trenéři: Jiří MARŠÍK a Veronika MARŠÍKOVÁ.        

                                                                                                    

                                                                                                            Jiří MARŠÍK – trenér mládeže

DHK Baník Most