Ztracené domácí body jsou zpět

Soutěžní jaro je tu, nejen pro starší dorostenky a ženy, ale i mladší dorostenky. Úvodní utkání sezóny jsme odehráli v domácím prostředí pro Sokolu Vršovice, tentokrát hostila Praha nás.

Úvod utkání byl ve vysokém tempu a vyrovnaný. Z toho pramenili naše chyby především při přihrávkách, díky nimž jsme se dostali do vedení 4:3 až v 11. minutě. Skvělá agresivní obrana dala základ množství rychlých útoků v 1. a 2. vlně, skóre se plynule zvyšovalo až na poločasových 12:6.

Nástup do 2. poločas byl z naší strany zdrcující. Během 5. minut jsme navýšili vedení až na 19:6, které jsme ve stejně vysokém tempu udržovali po celý zbytek utkání. Jednoznačný průběh utkání nám umožnil zapojit do hry všechny hráčky. Pozitivem je, že střídaní nemělo žádný vliv na tempo hry a vývoj utkání. Utkání skončilo vítězstvím 29:14. Především tlak a nasazení je to, na čem chceme stavět i v dalších utkáních.

Sestava a branky: A. Srpová, Ebrlová, Benešová, Šilhavá 2, Hrbková 6, Pokorná 5, Holečková 1, Rubínová 1, Zemanová 7, B. Srpová 4, Vojtelová, Kroftová 1, Pavlíková a Ležalová 2.

K druhému jarnímu utkání cestujeme 25.2. do Otrokovic, kde znovu očekáváme vyrovnané utkání stejně jako v podzimní části sezóny.