hlavní partneři
sledujte nás

Černí andělé v sobotu brzy ráno vyrážejí do Lublaně

V neděli čeká tým Černých andělů další těžký zápas, tentokrát ale nikoli v rámci domácích soutěží, ale opět na evropské scéně. Ve slovinské Lublani se v utkání Ligy mistryň postaví proti tamnímu RK Krim.

 

V pátek trénujeme ještě standardně, ale v sobotu odjíždíme už v pět hodin ráno autobusem do Lublaně. Čeká nás zhruba desetihodinová cesta, večer už máme v hale, kde se bude hrát nedělní zápas, naplánovaný trénink,“ nastínil nejbližší program Černých andělů trenér Jiří Tancoš.  

 

Řady nemocných a zraněných hráček naštěstí nikdo další nerozšířil, tým pojede do Slovinska ve stejném složení, v jakém odehrál středeční utkání proti Písku, do hry se už zapojí i Veronika Andrýsková.

 

Naší snahou je stále vylepšovat herní projev, jak v útoku, tak v obraně. Přibyla nám spousta nových věcí, které postupně zapracováváme a naším cílem do tohoto zápasu je zlepšovat se v jednotlivých herních činnostech,“ dodal trenér.

 

Mostecké házenkářky se hned po nedělním střetnutí vracejí zpět domů, protože v příštím týdnu mají opět nabitý program, už ve středu je čeká semifinále Českého poháru v Kynžvartu.  

 

Zápas Ligy mistryň Krim Mercator Lublaň proti DHK Baník Most se hraje v neděli 22. ledna od 14:00 hodin.  

Jan Pimper