hlavní partneři
sledujte nás

Černí andělé v Olomouci remizovali

Také druhý vzájemný souboj mezi Černými anděly a olomouckou Zorou skončil smírně. Oba týmy si po sobotním střetnutí na Moravě rozdělily body za remízu 22:22 (9:10).

 

Na jednu stranu jsme dnes viděli hodně neproměněných šancí, na druhou stranu také skvělé zákroky Dominiky Müllnerové v brance. Také díky tomu jsme vyhráli první poločas 10:9. Bohužel dnes hrály roli i další faktory, tím prvním bylo odstoupení Veroniky Andrýskové ještě v prvním poločase, což pro nás byla velká nepříjemnost a museli jsme v podstatě od úvodu improvizovat. Když pak těsně před koncem první půle dostala červenou karta Lucia Mikulčík, byla to další citelná rána pro naší už tak dost improvizovanou sestavu,“ vysvětlil po utkání trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

 

Přesto se mosteckému týmu vyvedl úvod utkání lépe, rozdílem jedné branky vyhrál úvodní poločas a lépe vstoupil i do druhé třicetiminutovky. „Pak jsme se bohužel trochu zasekli, síly na palubovce se srovnaly a soupeř šel dokonce do vedení. Pět minut před koncem jsme změnili obranu, což zafungovalo, nedostali jsme branku a trochu se štěstím se nám podařilo srovnat. Bojovali jsme, a i když to byl tentokrát hodně velký slepenec, nakonec jsme získali alespoň bod, což v téhle situaci považuji za úspěch,“ doplnil trenér.

 

Černí andělé teď nemají mnoho času na odpočinek, už ve středu 15. března je v Praze čeká finále Českého poháru proti domácí Slavii. Zápas v UNYP aréně začíná v 17:10 hodin. 

Jan Pimper